Археологічно-музейна практика – 2015. Фотозвіт
Археологічно-музейна практика cтудентів першого курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувалася у липні 2015 р. на базі Музею археології та етнографії Слобідської України.
Керівник практики від історичного факультету – доц. кафедри історії стародавнього світу та середніх віків А. М. Домановський. Керівник практики від музею – науковий співробітник А. М. Амер.
Спільнота практики – http://vk.com/club97325948
Впродовж практики студенти впорядковували матеріали археологічних розкопок і розвідок у Ольвії, 1960-х – 1990-х рр. у межах Харківської області, а також античних пам’яток у Криму – Херсонес, Маслини, Гроти та ін.
Найважливіші опрацьовані матеріали походять з розкопок античного поселення Маслини, біритуального могильника Червона Гірка (Красная Горка), поселення Нижній Бишкін, Коломакського городища, городища Коробові Хутори, археологічного комплекса біля с. Маяки, Нетайлівського могильника, Сухогомольшанського археологічного комплекса.
Було впорядковано також численні матеріали розкопок і розвідок у околицях населених пунктів Липці, Хотімля, Халимонівка, Вишнівка, Єгорівка, Таранцево, Великопілля, Лозова, Павлюківка, Голубівка, Веселе, Рогозянка, Червоний Шлях та ін.
Оголошення про лекцію:
на сайті кафедри історії стародавнього світу та середніх віків
на сайті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
«Елліни на периферії Херсонеської держави: матеріальна культура поселення Маслини»:
фотозвіт про відкриту лекцію Вікторії Котенко
Крім опрацювання й упорядкування артефактів, студенти підготували також короткі довідки про окремі найважливіші пам’ятки і кількох харківських археологів.
Дегтярь Анатолий Константинович
Сухогомольшанский археологический комплекс
No comments
Be the first one to leave a comment.