Презентація книги кандидата історичних наук, доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків та відомого антикознавця – Олексія Павловича Мартем’янова: «Ветерани римської армії. Магістрати та жреці у Нижній Мезії» (12 травня 2021 р.)

 

Кафедра на facebook

2c3fbc6f1

12 травня 2021 року відбулася презентація книги кандидата історичних наук, доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків та відомого антикознавця – Олексія Павловича Мартем’янова: «Ветерани римської армії. Магістрати та жреці у Нижній Мезії».

Книга присвячена основним напрямам його наукових інтересів — становищу армійських ветеранів у римській імперії та історії фракійських земель в перших століттях нашої ери. В другій частині книги містяться спогади та інтерв’ю з колегами та студентами про Олексія Павловича. Ця книга була останньою науковою працею, яку науковець не встиг завершити. Завдяки сумлінній роботі викладачів історичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна: декана історичного факультета, к.і.н., доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків — С. Д. Литовченко, д.і.н., професора та голови кафедри історіографії, джерелознавства та археології – С.І. Посохова, к.і.н., доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків – С. В. Д’ячкова та багатьох інших викладачів, які провели масштабну редакційну працю, книга була видана та представлена науковій спільноті.

Всі бажаючи можуть ознайомиться з фотоматеріалами та самою публікацією тут.

З фотографіями з презентації книги також можна ознайомиться на сайті.

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.