ПРОГРАМА 17-Ї МІЖНАРОДНОЇ УЧНІВСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ» (26 СІЧНЯ 2018 р.)

 

Кафедра на facebook

leon

До 40-річчя
кафедри історії стародавнього світу та середніх віків
історичного факультету
Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
та 30-річчя співробітництва зі Школою мистецтв

Організаційний комітет

Литовченко Сергій Дмитрович — голова організаційного комітету, кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Куценко Тетяна Володимирівна — начальник Управління освіти  адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Сорочан Сергій Борисович — доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Панков Георгій Дмитрович — доктор філософських наук, професор кафедри культурології Харківської державної академії культури.

Домановський Андрій Миколайович — кандидат історичних наук, доцент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Ручинська Оксана Анатоліївна — кандидат історичних наук, доцент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Міхаліцин Павло Євгенович — кандидат богослов’я, кандидат історичних наук, викладач Харківської духовної семінарії та Київської духовної академії.

Архімандрит Володимир (Швець) — настоятель Свято-Антонієвського храму, викладач Харківської духовної семінарії.

Акімов Олександр Борисович — кандидат історичних наук, директор КЗ «Школа мистецтв Харківської міської ради».

Фомін Михайло Володимирович — кандидат історичних наук, доцент кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури.

Порядок проведення конференції

Дата проведення: 26 січня 2018

Місце проведення:  Головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, майдан Свободи, 4.

11.00–12.00 — Реєстрація учасників конференції

12.00–12.30  — Пленарне засідання

12.30–16.00 — Робота в секціях

Загальний збір в аудиторії  VI-54

Регламент роботи конференції:

Доповідь на секції — до 5 хвилин, дискуссія до 3-х хвилин.

Пленарне засідання

Виступи:

Литовченко Сергій Дмитрович — голова організаційного комітету, кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Сорочан Сергій Борисович — доктор історичних наук, професор, завідуючий кафедрою історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Кабальянц  Петро Степнович — кандидат технічних наук, доцент, заступник декана факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Акімов Олександр Борисович — кандидат історичних наук, директор КЗ «Школа мистецтв Харківської міської ради».

Фомін Михайло Володимирович — кандидат історичних наук, старший викладач кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури.

РОБОТА СЕКЦІЙ

Круглий стіл 

«Європа: її межі і сутність
(німецька та українська перспективи) /
«
Europe, its Borders and Essence
(German and Ukrainian Perspectives)»

Модератори:
Німеччина — Нюрнберг
Андрій Новак політолог, директор проектів з обміну між Німеччиною та Східною Європою (Andrej F. Novak ) (stellv. Vorsitzender & Projektleiter Vice Chairman & Project Director  Dekabristen e. V.)

УкраїнаХарків
Єремєєв Павло Вікторович, кандидат історичних наук, доцент

Пархоменко Марія Вікторівна, керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв Харківської міської ради»

Фомін Михайло Володимирович, кандидат історичних наук, доцент

Секція Археологія

Керівник секції: Сорочан С. Б., доктор історичних наук, професор

Секретар секції: Філатов Д.О., старший лаборант Германо-Слов’янської археологічної експедиції ХНУ імені В. Н. Каразіна, керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв Харківської міської ради»

Секція Всесвітня історія

Керівник секції: Ручинська О. А., кандидат історичних наук, доцент

Секретар: Рябко А. О., аспірант історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Секція Історія України

Керівник секції: Домановський А. М., кандидат історичних наук, доцент

Секретар: Єремєєва К. А., кандидат історичних наук, доцент

Секція Краєзнавство та географія

Керівник секції: Куделко С. М., кандидат історичних наук, професор

Секретар: Мартинова І. С., кандидат історичних наук, доцент

Секція Філософія та релігієзнавство

Керівник секції: Панков Г. Д., доктор філософських наук, професор

Секретар: Міхаліцин П. Є., кандидат історичних наук, кандидат богослов’я

Секція Соціологія, педагогіка, право

Керівник секції: Літовченко А. Д., кандидат соціологічних наук, доцент

Секретар: Охріменко Д.В., голова соціологічної служби КЗ«Школа мистецтв Харківської міської ради», студентка ХНУ імені В. Н. Каразіна

Секція Культурологія та мистецтвознавство

Керівник секції : Селевко В. Б., кандидат філософських наук, доцент

Секретар: Роменський О.О., кандидат історичних наук, методист КЗ «Школа мистецтв Харківської міської ради»

Секція Літературознавство та мовознавство    

Керівник секції :  Курушина М. А.,  кандидат філологічних наук, доцент

Секретар:  Мариняк  Р.С., кандидат філологічних наук, доцент

Секція Математика і комп’ютерні науки  

Керівник секції : Кабальянц  П. С., кандидат технічних наук, доцент

Секретар: Кузнєцова В. О., кандидат фізико-математичних наук

Секція Технічні науки

Керівник секції: Валійов Б.М., завідувач навчально-експериментальної лабораторії фізичного факультету

Секретарі: Дорошенко Г.М., М.н.с. кафедри фізики НТУ «ХПІ»,

Іштван Є.О., старший викладач кафедри фізико-математичних та інженерно-технічних дисциплін ХДУХТ

 Секція Фізика і хімія

Керівник секції: Лебідь К.М., викладач  кафедри молекулярної і медичної біофізики, м..н.с. лабораторії радіо та оптичної голографії факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем ХНУ імені В.Н.Каразіна

Секретарі: Градиська Л.В., асистент кафедри астрономії та космічної інформатики, м.н.с. НДІ астрономії,

Градиський А. В.,  аспірант кафедри теоретичної фізики  імені академіка І.М. Ліфшиця

ПРОГРАМА (.pdf)

 

 

Поділитися у соціальних мережах

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.