IV Наукові читання пам’яті професора Володимира Івановича Кадєєва: «АНТИЧНИЙ СВІТ І СЕРЕДНІ ВІКИ»

 

Кафедра на facebook

kadeev

Наукові читання пам’яті видатного антикознавця, археолога і педагога Володимира Івановича Кадєєва проводяться за рішенням Вченої ради історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та правління Харківського історико-археологічного товариства у другій половині червня кожного непарного року (імовірно 25.06.21).

Оргкомітет читань приймає наукові та меморіальні доповіді, присвячені актуальним проблемам давньої та середньовічної історії й археології. Програма та структура конференції (пленарні засідання, напрямки, секції) формується відповідно до заявлених доповідей.

Заявки на участь в конференції та статті (короткий виклад доповідей) приймаються до 25 квітня 2021 року за адресою e-mail: khiao1995@gmail.com (тема повідомлення «IIII Читання»).

У заявці необхідно вказати наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові; назва доповіді; місце роботи і посада; вчену ступінь та звання; контактні адреси та телефони, e-mail; технічне обладнання, необхідне для доповіді.

До початку «Читань» видаються матеріали конференції «LAUREA». До публікації приймається короткий виклад доповіді на українській, російській чи англійській мові, об’ємом до 10 тис. знаків (з пробілами), можливі дві графічні чорно-білі ілюстрації. Статті оформляються відповідно до вимог збірки «LAUREA».

Назва файлу заявки повинна містити прізвище та ініціали учасника, а також слово заявка в транслітерації (наприклад: IvanenkoM_Zayavka.doc)

Назва файлу тексту статті включає прізвище та ініціали автора, а також слово «доповідь» в транслітерації (наприклад: IvanenkoM_Doklad.doc)

Контакти

Оргкомітет «Читань»: 61077 м Харків, пл. Свободи, 4, Харківський національний університет, історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу та середніх віків.

Телефон: +38 (057) 707-53-37

Електронна адреса: khiao1995@gmail.com

Офіційний інформлист за посиланням .

Вимоги до оформлення матеріалів у збірнику «LAUREA» за посиланням

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.