Лекція Сергія Мілютіна «Іконоборство у Візантії: ідейно-інтелектуальна аргументація руйнівників та захисників ікон». Фотозвіт

 

Кафедра на facebook

IMG_5523

9 листопада 2015 р. у Центрі українських студій імені Д. І. Багалія Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася відкрита лекція-доповідь аспіранта кафедри всесвітньої історії Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Сергія Мілютіна «Іконоборство у Візантії: ідейно-інтелектуальна аргументація руйнівників та захисників ікон». Співорганізатором заходу виступила кафедра історії стародавнього світу та середніх віків у межах роботи Міжінституційного сектору візантиністики «Візантійська мозаїка».

Доповідач представив бачення можливих варіантів дисертаційного дослідження у межах окресленої тематики, зупинився на перспективах та проблемних моментах кожного з них. Важливі поради та зауваження щодо вибору теми висловив професор, доктор історичних наук, завідувач кафедри історії стародавнього світу та середніх віків С. Б. Сорочан, а також присутні викладачі, студенти та випускники історичного і філософського факультетів університету.

Поділитися у соціальних мережах

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.