Науковий семінар молодих вчених «Війни та військові протистояння у контексті античної та середньовічної епох» (20 квітня 2021 р.)

 

Кафедра на facebook

poster

Гурток молодих вчених “AD FONTES” кафедри історії стародавнього світу та середніх віківісторичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 20 квітня 2021 року проводить науковий семінар «Війни та військові протистояння у контексті античної та середньовічної епох».В ході наукового семінару передбачено проведення круглого столу за темою «Репрезентації античних армій у комп’ютерних іграх та кіно».

Семінар відбудеться 20 квітня 2021 року о 15:00 на платформі Zoom. Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

До участі у семінарі з античних та середньовічних студій запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці.Після проведення наукового семінару планується видання збірки статей (циркуляр з правилами оформлення статей, керівництвом для авторів, а також посиланням на Zoom-конференцію буде розісланий пізніше).

Долучитися до семінару ви можете зареєструвавшись черезGoogleForms (https://bit.ly/38yYTRY) та надіславши тези своїх доповідей (до 1500 знаків з пробілами) до 10 квітня 2021 р.

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.