Звіт про засідання студентського наукового гуртка “AD FONTES!” 24 грудня 2019 р.

 

Кафедра на facebook

24 грудня 2019 року відбулося останнє у цьому календарному році засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків ADFONTES.

Куратор гуртка – к.і.н., доцент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Оксана Анатоліївна Ручинська.

    Старости – Протасова А. (Vкурс), Хижняк І. (III курс)

Засіданнябулодещоособливим, оскільки на цей раз воно проходило у доволінезвичному та цікавомуформаті – у роль доповідачавиступила куратор гуртка – доцент Оксана АнатоліївнаРучинська. Під час виступуОксана Анатоліївнаподілиласявласнимивраженнямивідучасті у міжнародній науковій конференції«Глобалізація, інтернаціоналізм та мультикультуралізм», яка проходила 10-11 грудня 2019 р. в Італії, м. Санта-Марія-Капуа-Ветере, Університет Кампанії Луїджі Ванвітеллі та у міжнародному науковому семінарі «Історія ігор та змагань в греко-римський період», що відбувся 18 грудня 2019 р. у Швейцарії, м. Фрібур, Університет Фрібура.

Оксана Анатоліївнадокладно розповіла про конференції, на яких виступила з доповідями, зосередивши увагу на особливостях обміну результатами наукових досліджень та знань в конкретних сферах історичної науки в університетах Західної Європи та формах організації наукової діяльності. Вона також описала та наглядно представила античні пам’ятки та музейні експозиції тих західноєвропейських міст, які вона мала змогу відвідати. Оксана Анатоліївназакликала студентів не боятися брати участь у міжнародних конференціях, наголосивши, що для участі у закордонних конференціях необхідно володіти англійською мовою, хоча загалом, бажано знати більше ніж одну іноземну мову, оскільки це значно полегшує спілкування з науковцями із різних країн.

1

Загалом, засідання відвідали 38 осіб, це були студенти різних курсів та кафедр, викладачі та навіть випускники історичного факультету.

2

    Після закінчення виступу відбулася неформальна частина засідання, де присутні за чаєм та печивом могли поділитися своїми враженнями від останнього засідання та роботи гуртка загалом, а також запропонувати свої ідеї щодо подальшого розвитку AD FONTES

 Щиро дякуємо усім присутнім
та
чекаємо на вас у 2020 році !

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.