Презентація монографії О. А. Ручинської «Культура та суспільство грецьких міст Північного Причорномор’я (VI ст. до н. е. – IV ст. н. е.) (14 березня 2019 р.)

 

Кафедра на facebook

ruchinska_book

14 березня 2019 р. о 15.00 в ауд.5-55 відбудеться презентація монографії кандидата історичних наук, доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків ХНУ імені В. Н. Каразіна Ручинської Оксани Анатоліївни «Культура та суспільство грецьких міст Північного Причорномор’я (VI ст. до н. е. – IV ст. н. е.). Х.: Майдан, 2017. 286 с.

Центром уваги дослідження є соціокультурна історія грецьких міст Північного Причорномор’я з моменту їх виникнення та до періоду римського впливу на громадянські колективи у перших сторіччях н.е.

Визначаються умови формування грецької культури в даному регіоні, устрій міст та особливості життя населення.Виявляється вплив традицій духовної та мусичної культури на світогляд й спосіб життя еллінів Північного Причорномор’я. Простежується роль полісної еліти у формуванні та розвитку культури, її взаємодія з демосом у різних сферах культури.

Детальніше про монографію.

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.