ХI наукова конференція «Проблеми історії та археології України» (до 60-річчя дослідження Більського городища експедицією Харківського університету) (кінець листопада 2018 р.; deadline 15.06.2018)

 

Кафедра на facebook

zastavka

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у роботі ХI наукової конференції «Проблеми історії та археології України», яка відбудеться в м. Харкові наприкінці листопада 2018 року. Роботу конференції присвячено 60-річчю дослідження Більського городища експедицією Харківського університету.

Планується робота секцій за такими науковими напрямами:

  1. Епоха каменю і палеометалу.
  2. Ранній залізний вік.
  3. Історія та археологія епохи Великого переселення народів.
  4. Слов’янський світ і його сусіди в VII—XVII ст.
  5. Історія та археологія Слобожанщини XVII—XVIII ст.
  6. Історія історичної науки та освіти.

У рамках конференції планується провести презентацію підсумків досліджень харківських археологічних експедицій польового сезону 2018 року.

Заявки на участь у конференції та тези доповідей просимо надіслати до 15 червня 2018 року на e-mail: khiao1995@gmail.com (тема повідомлення: conference).

Обсяг тез не повинен перевищувати дві друковані сторінки (4000 знаків з пробілами), без ілюстрацій і науково-довідкового апарату. Заявку та тези доповіді просимо надати в електронному варіанті — у форматі .doc, .docx або .rtf.

Заявка і тези окремими файлами подаються на електронну адресу оргкомітету khiao1995@gmail.com (тема повідомлення: conference).

Назва файлу заявки — прізвище та ініціал імені учасника, а також слово «заявка» латинськими літерами (наприклад: IvanenkoM_Zayavka.doc).

Назва файлу тез — прізвище та ініціал імені учасника і слово «тези» латинськими літерами (наприклад: IvanenkoM_Tezy.doc).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Оргкомітет залишає за собою право відбору тез доповідей, запропонованих до публікації. Збірник тез планується видати до початку конференції.

Проїзд, харчування та проживання учасників сплачує сторона, яка відряджає або самі учасники.

Інформацію про конференцію ви можете також отримати на сайті історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна в розділі «Анонси» http://history.karazin.ua/announcements або на сторінці ХІАО https://khiao.wordpress.com/

Контакти:

Оргкомітет конференції ХІАО. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, історичний факультет (головний корпус, 5 поверх), майдан Свободи, 4, м. Харків, , 61022, Україна

Е-mail:      khiao1995@gmail.com (тема повідомлення: conference)

Контактні телефони:     (057)702-00-85 (факс) Д’ячков Сергій Володимирович;

                                           050-933-17-99 (моб.) Цитковська Юлія Іванівна

ОРГКОМІТЕТ

Інформаційний лист + заявка (.docx)

Інформаційний лист + заявка (.pdf)

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.